Info |
Data |
Rūšis |
Savivaldybė / Tiksli stebėjimo vieta |
Stebėtojai |
Skaičius |
Fazė |
|
2024-04-25
|
Upinė žuvėdra (Sterna hirundo)
|
Kuršių Nerija (Neringos sav. + Smiltynė ir Kopgalis) / Kopgalis |
Saulius K.
|
6 |
PM1 |
|
2024-04-25
|
Pilkoji devynbalsė (Sylvia curruca)
|
Kuršių Nerija (Neringos sav. + Smiltynė ir Kopgalis) / Kopgalis |
Saulius K.
|
4 |
PM1 |
|
2024-04-25
|
Margasparnė musinukė (Ficedula hypoleuca)
|
Kuršių Nerija (Neringos sav. + Smiltynė ir Kopgalis) / Kopgalis |
Saulius K.
|
3 |
PM1 |
|
2024-04-25
|
Mažasis erelis rėksnys (Clanga pomarina)
|
Širvintų r.sav. / miškas Trakas |
Robertas A.
|
2 |
G2 |
|
2024-04-25
|
Pilkoji meleta (Picus canus)
|
Ukmergės r.sav. / Šešuolių giria / Kv.159 |
Kęstutis J.
|
1 |
G1 |
|
2024-04-25
|
Paprastasis erškėtžvirblis (Prunella modularis)
|
Ukmergės r.sav. / Šešuolių giria / Kv.143 |
Kęstutis J.
|
1+1 |
G1 |
|
2024-04-25
|
Paprastasis varnėnas (Sturnus vulgaris)
|
Anykščių r.sav. / Medinos (Kurklių sen.) / Laukai aplink |
Robertas A.
|
80+ |
PM3 |
|
2024-04-25
|
Dagilis (Carduelis carduelis)
|
Anykščių r.sav. / Medinos (Kurklių sen.) / Laukai aplink |
Robertas A.
|
28 |
PM3 |
|
2024-04-25
|
Perkūno oželis (Gallinago gallinago)
|
Anykščių r.sav. / Merečiškiai / Šlapynės |
Robertas A.
|
1 |
G2 |
|
2024-04-25
|
Brastinis tilvikas (Tringa ochropus)
|
Anykščių r.sav. / Merečiškiai / Miškas |
Robertas A.
|
1 |
G2 |
|
2024-04-25
|
Dūminė raudonuodegė (Phoenicurus ochruros)
|
Anykščių r.sav. / Luciūnai |
Robertas A.
|
1 |
G2 |
|
2024-04-25
|
Geltonoji kielė (Motacilla flava)
|
Anykščių r.sav. / Dejūnai / Laukai aplink |
Robertas A.
|
1 |
PM1 |
|
2024-04-25
|
Uldukas (Columba oenas)
|
Anykščių r.sav. / Dejūnai / Laukai aplink |
Robertas A.
|
2 |
|
|
2024-04-25
|
Pilkoji gervė (Grus grus)
|
Anykščių r.sav. / Pagrūšė / Laukai aplink |
Robertas A.
|
4+ |
PM3 |
|
2024-04-25
|
Smilginis strazdas (Turdus pilaris)
|
Anykščių r.sav. / Pagrūšė / Miškas |
Robertas A.
|
2+2 |
L, I1 |
|
2024-04-25
|
Šarka (Pica pica)
|
Anykščių r.sav. / Kunigiškiai / Krūmynai |
Robertas A.
|
2 |
I2 |
|
2024-04-24
|
Geltongalvė kielė (Motacilla citreola)
|
Rokiškio r.sav. / Čivylių tvenkinys |
Arūnas Č.
|
1 |
PM1, G1 |
|
2024-04-24
|
Baltaskruostė žuvėdra (Chlidonias hybrida)
|
Rokiškio r.sav. / Čivylių tvenkinys |
Arūnas Č.
|
2 |
PM1 |
|
2024-04-24
|
Gegutė (Cuculus canorus)
|
Rokiškio r.sav. / Čivylių tvenkinys |
Arūnas Č.
|
1 |
PM1, G1 |
|
2024-04-24
|
Ankstyvoji pečialinda (Phylloscopus trochilus)
|
Rokiškio r.sav. / Čivylių tvenkinys |
Arūnas Č.
|
1+1+1 |
PM1, G1 |
|
2024-04-24
|
Paprastoji kiauliukė (Saxicola rubetra)
|
Rokiškio r.sav. / Čivylių tvenkinys |
Arūnas Č.
|
1+1 |
PM1 |
|
2024-04-24
|
Mažasis margasis genys (Dryobates minor)
|
Šakių r.sav. / Verpikai (Griškabūdžio sen.) / Miškas prie Novos up |
Aurelijus N.
|
1 |
G2 |
|
2024-04-24
|
Strazdas giesmininkas (Turdus philomelos)
|
Šakių r.sav. / Verpikai (Griškabūdžio sen.) / Miškas prie Novos up |
Aurelijus N.
|
1 |
G2 |
|
2024-04-24
|
Margasparnė musinukė (Ficedula hypoleuca)
|
Šakių r.sav. / Verpikai (Griškabūdžio sen.) / Miškas prie Novos up |
Aurelijus N.
|
1+1 |
PM1 |
|
2024-04-24
|
Juodagalvė devynbalsė (Sylvia atricapilla)
|
Šakių r.sav. / Verpikai (Griškabūdžio sen.) / Miškas prie Novos up |
Aurelijus N.
|
1 |
G1, G2 |
|
2024-04-24
|
Vidutinė kuolinga (Numenius phaeopus)
|
Šakių r.sav. / Sabijonai |
Aurelijus N.
|
5 |
PM1 |
|
2024-04-24
|
Pievinė lingė (Circus pygargus)
|
Panevėžio r.sav. / Maženiai / Laukai aplink |
Robertas A.
|
1 |
PM1 |
|
2024-04-24
|
Paprastasis kūltupys (Oenanthe oenanthe)
|
Panevėžio r.sav. / Maženiai / Laukai aplink |
Robertas A.
|
2 |
G1, G2 |
|
2024-04-24
|
Dirvinis sėjikas (Pluvialis apricaria)
|
Panevėžio r.sav. / Maženiai / Laukai aplink |
Robertas A.
|
600+ |
PM2 |
|
2024-04-24
|
Šaukštasnapė antis (Spatula clypeata)
|
Panevėžio r.sav. / Preidžiai / Lauko bala |
Robertas A.
|
3 |
G2 |
|
2024-04-24
|
Juodasis strazdas (Turdus merula)
|
Panevėžio r.sav. / Bukaltiškiai / Miškas |
Robertas A.
|
2 |
L, I1 |
|
2024-04-24
|
Juodagalvė devynbalsė (Sylvia atricapilla)
|
Panevėžio r.sav. / Bukaltiškiai / Miškas |
Robertas A.
|
1+1+1 |
G2 |
|
2024-04-24
|
Pilkoji gervė (Grus grus)
|
Panevėžio r.sav. / Bukaltiškiai / Miškas |
Robertas A.
|
2 |
I2 |
|
2024-04-24
|
Želmeninė/tundrinė žąsis (Anser fabalis/serrirostris)
|
Panevėžio r.sav. / Trakininkai / Laukai aplink |
Robertas A.
|
500+ |
SPM2 |
|
2024-04-24
|
Smilginis strazdas (Turdus pilaris)
|
Panevėžio r.sav. / Miežiškiai |
Robertas A.
|
2 |
L |
|
2024-04-24
|
Pilkoji devynbalsė (Sylvia curruca)
|
Panevėžio r.sav. / Miežiškiai |
Robertas A.
|
1+1 |
PM1, G1 |
|
2024-04-24
|
Dūminė raudonuodegė (Phoenicurus ochruros)
|
Panevėžio r.sav. / Miežiškiai |
Robertas A.
|
1+1 |
G2 |
|
2024-04-24
|
Pilkoji devynbalsė (Sylvia curruca)
|
Panevėžio r.sav. / Tautkūnai |
Robertas A.
|
1 |
PM1, G1 |
|
2024-04-24
|
Kėkštas (Garrulus glandarius)
|
Šakių r.sav. / Skirkiškė |
Aurelijus N.
|
31 |
PM2 |
|
2024-04-24
|
Gegutė (Cuculus canorus)
|
Šakių r.sav. / Skirkiškė |
Aurelijus N.
|
1 |
PM1, G1 |
|
2024-04-23
|
Svilikėlis (Serinus serinus)
|
Vilniaus m.sav. / Jomanto parkas |
Aurelijus N.
|
1 |
PM1, G1 |
|
2024-04-23
|
Baltabruvis nykštukas (Regulus ignicapilla)
|
Vilniaus m.sav. / Jomanto parkas |
Aurelijus N.
|
1 |
G2 |
|
2024-04-23
|
Žuvininkas (Pandion haliaetus)
|
Zarasų r.sav. / Gubariai |
Olegas K.
|
1 |
G1 |
|
2024-04-23
|
Upinis kirlikas (Charadrius dubius)
|
Zarasų r.sav. / Gubariai |
Olegas K.
|
1+1 |
G1 |
|
2024-04-23
|
Nendrinė lingė (Circus aeruginosus)
|
Zarasų r.sav. / Paupinė |
Olegas K.
|
1 |
PM1, G1 |
|
2024-04-23
|
Upinis kirlikas (Charadrius dubius)
|
Zarasų r.sav. / Paupinė |
Olegas K.
|
1+1 |
G1 |
|
2024-04-23
|
Kukutis (Upupa epops)
|
Kauno r.sav. / Raudondvaris |
Saulius M.
|
1 |
PM1 |
|
2024-04-23
|
Žaliakojis tulikas (Tringa nebularia)
|
Zarasų r.sav. / Vasaknų tvenkinys |
Arūnas Č.
|
26 |
SPM2 |
|
2024-04-23
|
Rytinė lakštingala (Luscinia luscinia)
|
Vilniaus r.sav. / Šventininkai (Buivydžių sen.) |
Robertas A.
|
1 |
PM1 |
|
2024-04-23
|
Paprastoji pilkoji zylė (Poecile palustris)
|
Vilniaus r.sav. / Šventininkai (Buivydžių sen.) / Miškas |
Robertas A.
|
2 |
G2 |
|
2024-04-23
|
Liepsnelė (Erithacus rubecula)
|
Vilniaus r.sav. / Šventininkai (Buivydžių sen.) |
Robertas A.
|
1+ |
G2 |
|
2024-04-23
|
Baltoji kielė (Motacilla alba)
|
Vilniaus r.sav. / Šventininkai (Buivydžių sen.) |
Robertas A.
|
2 |
G2 |
|
2024-04-23
|
Geltonoji starta (Emberiza citrinella)
|
Vilniaus r.sav. / Šventininkai (Buivydžių sen.) |
Robertas A.
|
2 |
G2 |
|
2024-04-23
|
Paukštvanagis (Accipiter nisus)
|
Vilniaus r.sav. / Šventininkai (Buivydžių sen.) / Miškas |
Robertas A.
|
1+ |
G2 |
|
2024-04-23
|
Paprastasis varnėnas (Sturnus vulgaris)
|
Vilniaus r.sav. / Šventininkai (Buivydžių sen.) |
Robertas A.
|
22+ |
G2, L, I1 |
|
2024-04-23
|
Juodagalvė sniegena (Pyrrhula pyrrhula)
|
Vilniaus r.sav. / Šventininkai (Buivydžių sen.) |
Robertas A.
|
2 |
G2 |
|
2024-04-23
|
Didžioji zylė (Parus major)
|
Vilniaus r.sav. / Šventininkai (Buivydžių sen.) |
Robertas A.
|
2+2 |
L |
|
2024-04-23
|
Paprastasis kikilis (Fringilla coelebs)
|
Vilniaus r.sav. / Šventininkai (Buivydžių sen.) |
Robertas A.
|
1+1+1 |
G2 |
|
2024-04-23
|
Grąžiagalvė (Jynx torquilla)
|
Vilniaus r.sav. / Šventininkai (Buivydžių sen.) / Laukai aplink |
Robertas A.
|
1 |
PM1, G1 |
|
2024-04-23
|
Pievinė lingė (Circus pygargus)
|
Vilniaus r.sav. / Šventininkai (Buivydžių sen.) / Laukai aplink |
Robertas A.
|
1 |
PM1, G1 |
|
2024-04-23
|
Žuvininkas (Pandion haliaetus)
|
Vilniaus r.sav. |
Robertas A.
|
2 |
L, I1 |
|
2024-04-23
|
Sidabrinis kiras (Larus argentatus)
|
Vilniaus r.sav. / Arvydų žuvininkystės tvenkiniai |
Robertas A.
|
7 |
PM2, G2 |
|
2024-04-23
|
Rudagalvis kiras (Chroicocephalus ridibundus)
|
Vilniaus r.sav. / Arvydų žuvininkystės tvenkiniai |
Robertas A.
|
37+ |
|
|
2024-04-23
|
Laukys (Fulica atra)
|
Vilniaus r.sav. / Arvydų žuvininkystės tvenkiniai |
Robertas A.
|
73+ |
PM2, G2 |
|
2024-04-23
|
Jūrinis erelis (Haliaeetus albicilla)
|
Vilniaus r.sav. / Arvydų žuvininkystės tvenkiniai |
Robertas A.
|
6 |
|
|
2024-04-23
|
Didysis dančiasnapis (Mergus merganser)
|
Vilniaus r.sav. / Arvydų žuvininkystės tvenkiniai |
Robertas A.
|
6 |
G2 |
|
2024-04-23
|
Kuoduotoji antis (Aythya fuligula)
|
Vilniaus r.sav. / Arvydų žuvininkystės tvenkiniai |
Robertas A.
|
46+ |
PM2, G2 |
|
2024-04-23
|
Rudagalvė antis (Aythya ferina)
|
Vilniaus r.sav. / Arvydų žuvininkystės tvenkiniai |
Robertas A.
|
2 |
G2 |
|
2024-04-23
|
Gulbė giesmininkė (Cygnus cygnus)
|
Vilniaus r.sav. / Arvydų žuvininkystės tvenkiniai |
Robertas A.
|
26+ |
|
|
2024-04-23
|
Didžioji antis (Anas platyrhynchos)
|
Vilniaus r.sav. / Arvydų žuvininkystės tvenkiniai |
Robertas A.
|
77+ |
PM2, G2 |
|
2024-04-23
|
Gulbė giesmininkė (Cygnus cygnus)
|
Vilniaus r.sav. / Arvydų žuvininkystės tvenkiniai |
Robertas A.
|
12+ |
G2, L |
|
2024-04-23
|
Gulbė nebylė (Cygnus olor)
|
Vilniaus r.sav. / Arvydų žuvininkystės tvenkiniai |
Robertas A.
|
16+ |
G2, L |
|
2024-04-23
|
Didysis baltasis garnys (Ardea alba)
|
Vilniaus r.sav. / Arvydų žuvininkystės tvenkiniai |
Robertas A.
|
39+ |
|
|
2024-04-23
|
Pilkasis garnys (Ardea cinerea)
|
Vilniaus r.sav. / Arvydų žuvininkystės tvenkiniai |
Robertas A.
|
23+ |
|
|
2024-04-23
|
Didysis kormoranas (Phalacrocorax carbo)
|
Vilniaus r.sav. / Arvydų žuvininkystės tvenkiniai |
Robertas A.
|
16+ |
|
|
2024-04-23
|
Ausuotasis kragas (Podiceps cristatus)
|
Vilniaus r.sav. / Arvydų žuvininkystės tvenkiniai |
Robertas A.
|
2+2+2+2 |
G2 |
|
2024-04-23
|
Baltabruvis nykštukas (Regulus ignicapilla)
|
Vilniaus r.sav. / Arvydų žuvininkystės tvenkiniai / Miškas |
Robertas A.
|
1+1 |
G2 |
|
2024-04-23
|
Lygutė (Lullula arborea)
|
Vilniaus r.sav. / Arvydų žuvininkystės tvenkiniai / Miškas |
Robertas A.
|
1+1 |
G2 |
|
2024-04-23
|
Gulbė giesmininkė (Cygnus cygnus)
|
Vilniaus r.sav. / Arvydų žuvininkystės tvenkiniai |
Robertas A.
|
2+2+2+2+2 |
L, I2 |
|
2024-04-23
|
Eurazinė cyplė (Mareca penelope)
|
Vilniaus r.sav. / Arvydų žuvininkystės tvenkiniai |
Robertas A.
|
14+ |
PM2, PM3 |
|
2024-04-23
|
Pilkoji antis (Mareca strepera)
|
Vilniaus r.sav. / Arvydų žuvininkystės tvenkiniai |
Robertas A.
|
2+2 |
G2 |
|
2024-04-23
|
Pilkoji žąsis (Anser anser)
|
Vilniaus r.sav. / Arvydų žuvininkystės tvenkiniai |
Robertas A.
|
8 |
|
|
2024-04-23
|
Klykuolė (Bucephala clangula)
|
Vilniaus r.sav. / Arvydų žuvininkystės tvenkiniai |
Robertas A.
|
28+ |
G2 |
|
2024-04-23
|
Baltoji kielė (Motacilla alba)
|
Vilniaus r.sav. / Arvydų žuvininkystės tvenkiniai |
Robertas A.
|
16+ |
PM2 |
|
2024-04-23
|
Didysis baublys (Botaurus stellaris)
|
Vilniaus r.sav. / Arvydų žuvininkystės tvenkiniai |
Robertas A.
|
1+1+1+ |
G2 |
|
2024-04-23
|
Vištvanagis (Accipiter gentilis)
|
Vilniaus r.sav. / Arvydų žuvininkystės tvenkiniai |
Robertas A.
|
1+ |
|
|
2024-04-23
|
Nendrinė lingė (Circus aeruginosus)
|
Vilniaus r.sav. / Arvydų žuvininkystės tvenkiniai |
Robertas A.
|
2+2 |
G2 |
|
2024-04-23
|
Nendrinė starta (Emberiza schoeniclus)
|
Vilniaus r.sav. / Arvydų žuvininkystės tvenkiniai |
Robertas A.
|
1+1+1+1+1+ |
G2 |
|
2024-04-23
|
Nendrinis žiogelis (Locustella luscinioides)
|
Vilniaus r.sav. / Arvydų žuvininkystės tvenkiniai |
Robertas A.
|
1+1 |
G1 |
|
2024-04-23
|
Juodagalvė devynbalsė (Sylvia atricapilla)
|
Vilniaus r.sav. / Arvydų žuvininkystės tvenkiniai |
Robertas A.
|
1+1+1+ |
G1 |
|
2024-04-23
|
Ankstyvoji pečialinda (Phylloscopus trochilus)
|
Vilniaus r.sav. / Arvydų žuvininkystės tvenkiniai |
Robertas A.
|
1+1 |
G1 |
|
2024-04-23
|
Juodasis gandras (Ciconia nigra)
|
Vilniaus r.sav. / Arvydų žuvininkystės tvenkiniai |
Robertas A.
|
2 |
G2 |
|
2024-04-23
|
Pilkoji žąsis (Anser anser)
|
Vilniaus r.sav. / Arvydų žuvininkystės tvenkiniai |
Robertas A.
|
2+2 |
G2, I2 |
|
2024-04-23
|
Šaukštasnapė antis (Spatula clypeata)
|
Vilniaus r.sav. / Arvydų žuvininkystės tvenkiniai |
Robertas A.
|
2+2+2+2 |
G2 |
|
2024-04-23
|
Šelmeninė kregždė (Hirundo rustica)
|
Vilniaus r.sav. / Arvydų žuvininkystės tvenkiniai |
Robertas A.
|
24+ |
PM1, PM2 |
|
2024-04-23
|
Javinė lingė (Circus cyaneus)
|
Vilniaus r.sav. / Arvydų žuvininkystės tvenkiniai |
Robertas A.
|
1 |
SPM2 |
|
2024-04-22
|
Krantinis tilvikas (Actitis hypoleucos)
|
Kuršių Nerija (Neringos sav. + Smiltynė ir Kopgalis) / Kopgalis |
Saulius K.
|
3 |
PM1 |
|
2024-04-22
|
Laplandinis griciukas (Limosa lapponica)
|
Šilutės r.sav. / Sausgalviai |
Vytautas E.
|
1 |
PM1 |
|
2024-04-22
|
Krantinis tilvikas (Actitis hypoleucos)
|
Šilutės r.sav. / Kintų žuvininkystės tvenkiniai |
Vytautas E.
|
1 |
PM1 |
|
2024-04-21
|
Svilikėlis (Serinus serinus)
|
Kauno r.sav. / Ringaudai |
Igoris S.
|
1 |
PM1, G1 |